118 округ «злили» Богданові Дубневичу, – Олександр Лабецький

Я ніколи не був і не буду технічним кандидатом «грошового мішка» пана Дубневича.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 118, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Олександр Лабецький.

За його словами, його постійно звинувачують у різних «гріхах», в тому числі, що він став технічним кандидатом. При цьому він сказав, що готовий зняти свою кандидатуру на користь будь якого кандидата та переконати своїх виборців віддати свої голоси за нього, якщо той кандидат гарантовано переможе Богдана Дубневича.

– Соціологія буде за 12 днів до початку виборів. Після цього, я і моя команда будемо приймати рішення з ким і чи варто сідати за стіл переговорів, – Олександр Лабецький готовий поступатися. 

За його словами, гра в окрузі відбувається в стилі, коли з одного боку є «грошовий мішок», а з іншого – всі інші кандидати з чистими поглядами та «майданівським» досвідом. Тому ці кандидати один одному заважають.

– Лакмусовим папірцем буде об’єднання. Хто не об’єднається – той грає на руку Дубневичу. Я зініціював попередні переговори не на підтримку своєї кандидатури, а на підтримку кандидатури, яка би виграла в пана Дубневича ці вибори, – стверджує кандидат в нардепи.

Кандидат в нардепи каже, що ситуація в окрузі абсолютно не демонструє, що вибори будуть демократичними.

– За два тижні до початку передвиборчої гонки ситуація виглядала так, що округ злили. Дійсно злили під пана Дубневича. Ніхто не починав активну діяльність в окрузі.

За словами Лабецького, він звертався до представників своїх опонентів в окрузі – Богдана Дубневича і Данила Лубківського з пропозицію зустрітися на дебатах.

– Мені відповіли, що зі мною не хочуть зустрічатися, щоб не піднімати мені рейтинг, – за словами Олександра Лабецького, він ще ніколи не бачив свого опонента Богдана Дубневича зблизька.

Архіви