Біля українсько-польського кордону створять новітній дистрибуційний центр

Проект центру дистрибуції «Корчова долина» презентували сьогодні у Львові в рамках третього українсько-польського економічного форуму «Україна-Польща: спільні виклики та інтереси.

Центр розташують в зоні безвізового руху між Україною і Польщею за 2,5 кілометра від  кордону, неподалік перехідного прикордонного пункту Корчова, одразу при дорозі Е40- головному комунікаційному шляхові між Західною Європою і Україною. Центр «Корчова долина» стане найбільшим і найсучаснішим у Польщі дистрибуційно-торгівельним комплексом. Він складатиметься з трьох будівель ( Львівської, Київської та Донецької зали) загальною площею 70 тис м. кв.

За словами голови правління компанії «Доліна Корчова» Анжея Росінскі, проект спрямований на співпрацю в основному з малим і середнім бізнесом, який самостійно не може вийти на великий ринок. Планують, що українські та польські підприємці отримають приблизно одинакові торгівельні площі. Керівники «Доліни Корчової» прагнуть зробити центр доступним для всіх, тому найменші магазини будуть площею 35 м. кв. Оренда  1 м. кв. коштуватиме приблизно 10 euro в місяць.

Українські підприємці отримають можливість продавати свою продукцію за європейськими цінами. Покупцям з України повертатимуть вартість ПДВ. Підприємці, які здійснюватимуть гуртові закупи, зможуть проходити митний огляд одразу на території центру.

Польські підприємці наголошують, дуже зацікавлені у співпраці з Україною, оскільки її ринок майже вдвічі більший за ринок Польщі.

Представники компанії «Доліна Корчова» вже ведуть у Львові переговори з польським консульством щодо віз для українських підприємців, які співпрацюватимуть з проектом.

Будівництво центру «Корчова долина» розпочнеться у лютому-березні наступного року і триватиме поетапно. Відкриття Львівської зали планують на жовтень 2010року. Наразі починаються переговори з майбутніми орендаторами.

Фото УКРІНФОРМ

Архіви