Біля «Арени Львів» побудують Олімпійське містечко, – заступник Садового

Якщо Львівська область отримає право на проведення Зимової Олімпіади-2022, то біля стадіону «Арена Львів» збудують комплекс, який на час проведення Олімпійських ігор буде містечком для олімпійців, а згодом може стати соціальним житлом.

Про це на прес-конференції заявив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

«Споруди Олімпійського містечка – це споруди, що трансформуються під потреби міста. Це будуть великі житлові комплекси, або ж комплекси для соціального житла. Фахівці зараз намагаються зробити максимально продумане планування», – розповів Косів.

На час Олімпіади у містечку проживатимуть спортсмени, журналісти та гості міста.

За словами Косіва, біля стадіону є достатньо вільної землі, тому в майбутньому там може вирости цілий мікрорайон. «Для цього у нас є всі можливості – і забудовники, і хороше розташування», – наголосив заступник міського голови.

Косів також додав, що Львів у своїй заявці на проведення Олімпіади запропонує «камерний» і скромний варіант проведення Олімпіади, оскільки світ скучив саме за такими іграми.

«Олімпійські ігри можуть бути різними – помпезними і дорогими, як в Сочі, або ж тихими і домашніми. На мою думку, світ скучив саме за камерними і скромними іграми, тому Львів у своїй заявці пропонуватиме саме такий варіант проведення Ігор», – зазначив посадовець.,

Як повідомляв ZAXID.NET, учора, 5 листопада, Львів підписав заявку про наміри на організацію зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року в Україні. Процедура підписання документа відбулася на засіданні XXVIII асамблеї Національного олімпійського комітету в Києві.

Архіви