Більшість керівників у крайових оранізаціях Руху буде молодими, – керівництво НРУ

Народний рух України омолоджується. Про це сьогодні, 14 лютого, на прес-сконференції у Прес-клубі заявив заступник голови Народного руху України, заступник міністра в справах сім’ї, молоді та спорту Іван Крулько. «Конфлікту між молоддю і старшим поколінням у Русі немає. Ми маємо молодіжні структури в складі крайових осередків Руху в усій Україні. 6 тисяч молодих людей мають членські квитки Руху», – наголосив Іван Крулько. 

«Натомість у Львівській області не була безконфліктна ситуація», – сказав голова Народного руху України Борис Тарасюк. – Керівництво Львівської крайової організації Руху наступало на права молодих. Думаю, цей період уже позаду. Сподіваюсь, що переважна більшість керівників у крайових організаціях буде молодими». 

На посаду голови Львівської крайової організації НРУ запропоновано кандидатуру Андрія Корната

Сьогодні, 14 лютого, у Львові відбувається звітно-виборна конференція крайової організації Народного руху України. Про це на прес-конференції у Прес-клубі повідомив голова оргкомітету Львівської крайової організації НРУ Андрій Корнат. Він зазначив, що у Львові створено 29 осередків НРУ, 3 з них – у Львові. Сьогодні рухівці оберуть голову Львівської крайової організації НРУ. На цю посаду запропонована кандидатура Андрія Корната.

Янукович не може бути Президентом всієї України, – Борис Тарасюк

Янукович не може бути Президентом всієї України. Його підтримали менше 50% виборців, сказав сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції у Прес-клубі голова Народного руху України Борис Тарасюк. 
«Якщо в 3 турі у 2004 році загалом проголосувало 1,7 млн виборців на Львівщині, то в 2 турі 2010 року – 1,3 млн виборців Львівщини. Де поділися 400 тисяч жителів? Вони підштовхнули до обрання Януковича. Така ж тенденція в інших галицьких областях. При розриві у 800 тисяч голосів, не рахуючи фальсифікацій, ця неявка була критичною», – підсумував Борис Тарасюк. 

Партія регіонів може перенести вибори до місцевих рад, – Борис Тарасюк

Рух готується до місцевих виборів, повідомив сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції у Прес-клубі голова Народного руху України Борис Тарасюк. «Ми відкриті до співпраці з іншими національно-демократичними силами. І дозволимо обласним організаціям самостійно приймати рішення щодо об’єднання з іншими політичними силами»,- зазначив Борис Тарасюк. 

"Сьогодні Рух налічує 5 232 депутати в органах влади різних рівнів. Перше місце за кількістю депутатів посідає Львівщина, друге – Крим. Тут рухівці ідуть в органи влади з представниками Меджлісу кримськотатарського народу", – наголосив Борис Тарасюк. 

За словами голови оргкомітету Львівської крайової організації НРУ Андрія Корната, Рух на Львівщині готовий іти окремою силою на вибори до місцевих органів влади і розраховує набрати в радах різних рівнів 10-15%. 

«Але не виключено, що Партія регіонів знайде більшість у Верховній Раді, щоби перенести вибори до місцевих рад», – наголосив Борис Тарасюк . 

Архіви