Більша частина Одеської міської ради – це «п’ята колона» – відеоміст Львів-Одеса

Про це сьогодні, 26 березня, під час інтернет-відеомосту між Львовом та Одесою на тему «П’ята колона Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати?» заявив співкоординатор одеського «Євромайдану», громадський діяч Сергій Гуцалюк.

За його словами, за останній рік Одеська міська рада жодного разу не висловила свого ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Натомість під час Революції Гідності неодноразово приймала звернення до Януковича, вимагаючи розігнати Євромайдан.

– Мало того, в міській раді працює фракція партії «Родина». Це – шовіністська терористична організація, тому що їхні представники воюють  проти наших збройних сил на Донбасі. А ще інші сидять Криму і розповідають простворення «Комитета освобождения Одессы», і мріють чи не на танку приїхати. І один із керівників цієї фракції – Сергій Кушнір контролює весь паркувально-стоянковий бізнес у нашому місті. Ото ж ви можете собі уявити, який рівень фінансових можливостей у них є, щоби робити всі ці речі. І вони їх роблять, – каже активіст «Євромайдану».

Також, за його словами, нинішній мер Одеси пан Труханов, свого часу, підтримував антимайдан, як і всім сумновідомий Ківалов.

– Крім того, у нас, в Одесі, є така особа – Олексій Касьмін. Він дотепер очолює Фонд держмайна в Одеській області. Це – відомий прихильник і пропагандист «Русского мира» в Одесі. Ця людина є сірим кардиналом всіх антиукраїнських виступів в Одесі за останні десять років. Він, крім того, є депутатом міської ради, і він, одним з перших, ініціює різні питання, щоби внести розбрат між одеситами на національній платформі. Заяву стосовно перейменування вулиці Юрія Липи, про переменування іншої вулиці – на Новомосковську він вносив, рішення, ніби-то, про захист російської мови – він вносив. Він до Одеси привозив відому на Заході аферистку княжну Марію. Навіть російська еміграція не приймала її, як нащадка династії Романових. Мало того, депутати в Одеській міськраді отримували медалі до 400-ліття династії Романових. Я хочу ще раз підкреслити: ця людина володіє величезними адміністративними та фінансовими можливостями, – каже Сергій Гуцалюк.

Також, за його словами, представник «п’ятої» колони Одеси зараз представляє регіон у Верховній Раді.
– Це наш нинішній депутат Верховної Ради, колишній голова обласної держадміністрації Микола Скорик. І, зокрема, через нього зараз проводяться оці, під виглядом соціальних протестів, справи, – каже активіст

Архіви