«Батьківщина» не об’єднуватиметься з перефарбованими регіоналами, – партієць у Львові

Вибори Президента України у 2019 році матимуть два тури. Немає жодних підстав для перемоги будь-якого кандидата в першому турі. Особливо в умовах такої гострої та широкої політичної роздробленості, як нині.

Про це сьогодні, 24 жовтня, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори-2019” на тему: “Союзників по осені рахують? Коаліціянти на президентських виборах: офіційні, “тіньові”, ситуативні”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”, політичний експерт Олексій Роговик.

– Тому і Петрові Порошенкові, і Юлії Тимошенко дуже вигідно потрапити в другий тур з якимось проросійським кандидатом. Тому що в нього найлегше виграти, – вважає Олексій Роговик. 

І, якщо Юлія Тимошенко не бажає входити в коаліцію перед виборами Президента, то перед парламентськими вона змушена буде це зробити.  

– У її «Новому курсі» записано, що переможець парламентських виборів отримає все – 226 голосів у парламенті. Тобто, якщо «Новий курс» буде зреалізовано, то у нас буде відсутня коаліціада у парламенті, буде повна та всеохопна влада однієї політичної партії. А це – узурпація влади в Україні, – передбачає політолог. 

Натомість заступник голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Іван Стецькович стверджує, що його партії об’єднуватися нема з ким, тому що всі чинні політики – вихідці з Партії Регіонів. 

– Значна частина сьогоднішніх політиків, які розбрелися по різних політичних силах, є в так званій «амбарній» книзі Партії Регіонів. То з ким нам об’єднуватися? – риторично запитує Іван Стецькович. 

На його думку, хоча олігархи й кажуть, що об’єднуються навколо певних ідеалів, але вони лише борються за владу.  

– Вони розуміють, що, втративши владу, можуть втратити багато з того, що вони здобули нечесними, деколи абсолютно злочинними шляхами. Тому у нас кожні вибори перетворюються на війну всіх проти всіх, –  переконаний Іван Стецькович. 

А Олексій Роговик вважає, що олігархи будуть фінансувати різні політичні сили, аби в майбутньому уникнути ризиків щодо перерозподілу власності.

Архіви