Автомобілі з табличками ЗНО працівники ДАI завтра будуть пропускати першочергово

Усі шкільні автобуси, які будуть довозити учнів шкіл в пункти тестування, матимуть на лобовому склі табличку з надписом «ЗНО». Крім того, учням та їхнім батькам, які доїжджатимуть приватним транспортом, також радять клеїти таку табличку на лобове скло. Адже є домовленість з працівниками ДАЇ, що в разі виникнення корків, такі автомобілі будуть пропускати позачергово.

Про це сьогодні, 23 квітня, на прес-конференції «Готовність до старту зовнішнього незалежного оцінювання-2015», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила начальник відділу загальної освіти департаменту освіти та науки Львівської обласної держадміністрації Ірина Сислюк.

– Якщо учні будуть їхати організовано шкільним автобусом, то їх супроводжуватимуть працівники ДАI. Для них розроблено графіки руху та вивчено час добирання, щоби ніхто не запізнився, – каже вона.
Усім іншим, хто діставатися сам, радять заздалегідь вивчити, як доїхати до свого пункту тестування.

Ті, хто матимуть дуже серйозні причини пропустити завтрашнє тестування, матимуть змогу складати його в інший день. – Але це мусять бути дуже серйозні причини: дуже серйозна хвороба, чи виїзд за кордон на змагання або ще щось. Про своє бажання пройти тестування в інший день треба повідомити письмово від завтра і впродовж п’яти днів, додавши при цьому документи та довідки, – зауважила Ірина Сислюк.

Архіви