Арсеній Яценюк і “Фронт змін” презентували модель майбутньої влади, відкритої для суспільства і всіх тямущих

У четвер, 15 квітня, лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк представив проект, який дозволить залучити до творення політики найкращих представників нового покоління. Презентація відбулася у серці найстарішого вищого навчального закладу Східної Європи – Києво-Могилянській академії. «Я хочу змінити стереотип, що у владу можна потрапити тільки з влади. В Україні вже з’явилося нове політичне покоління, і я хочу, щоб це покоління отримало свій шанс. Ми цей шанс обов’язково дамо», – наголосив лідер «Фронту змін». «Ось основні завдання "Уряду змін": визначити цілі розвитку країни – ще до приходу у владу – та вказати, як ми будемо їх реалізовувати, і найголовніше – з ким ми будемо це робити», – підкреслив Арсеній Яценюк. 

За словами політика, "Уряд змін" – це модель майбутньої влади, відкритої до суспільства. «Навіть ідеологічні та організаційні засади розроблялися шляхом широкого діалогу, спершу – всередині нашої партії. Наступний крок – разом із найкращими представниками суспільства визначитися щодо пріоритетів майбутньої влади», – говорить Арсеній Яценюк. Проект замислювався як форма роботи суспільної опозиції, яка не обмежується парламентом, а веде постійний діалог із експертними середовищами, територіальними громадами, позапарламентськими партіями, широкою громадськістю. 

При цьому "Уряд змін" стане своєрідним «соціальним ліфтом» для талановитих, професійних, патріотичних людей, які прагнуть системних змін у країні. «Ми будемо залучати фахівців, а не ділити віртуальні «міністерські» посади. Будемо працювати зі суспільством, а не обмежуватися парламентом. Єднати, а не ділити країну», – зазначив політик. Арсеній Яценюк підкреслив, що всі небайдужі отримають змогу взяти участь у проектуванні й творенні політики завдяки "Уряду змін". «Принципи відкритості, професійності, широкого експертного обговорення та залучення громадськості дадуть змогу ініціювати появу нової політичної еліти в Україні, яка обов’язково прийде до влади», – додав він. 
Політик представив координаторів, які будуть організовувати роботу за пріоритетними напрямками роботи "Уряду змін": 

Напрямок 
Координатор Електронна пошта 

Чисте довкілля 
Баленко Ігор Миколайович, [email protected] 

Безпека країни 
Башкіров Михайло Михайлович, [email protected] 

Суспільство знань 
Гриневич Лілія Михайлівна, [email protected] 

Єдиний культурний простір 
Єленський Віктор Євгенович, [email protected] 

Відкрита влада 
Козаченко Богдан Анатолійович, [email protected] 

Сучасна інфраструктура 
Ліскі Ігор Іванович, [email protected] 

Підприємницька ініціатива 
Мартенс Андрей Вікторович, [email protected] 

Здоров’я нації 
Ярошенко Олександр Олександрович, [email protected] 

Молоді українці 
Павелко Андрій Васильович, [email protected] 

Бюджет зростання 
Пишний Андрій Григорович, [email protected] 

Заможне село 
Табалов Андрій Олександрович, [email protected] 

Країна без корупції 
Хоменко Володимир Петрович, [email protected] 

Партія «Фронт Змін» запрошує всіх ознайомитися із програмною платформою та принципами діяльності УРЯДУ ЗМІН на сайті «Фронту Змін» за адресою: http://www.frontzmin.org/urjad.php 

Під час презентації проекту "Уряд змін" відбувся відеоміст між Києвом і Львовом. У Львові зібралися активісти ЛОО "Фронт змін" та експерти напрямів: Яворський Михайло (суспільство знань, Пасічник Ростислав (сучасна інфраструктура), Баланюк Юрій (молоді українці), Ваврин Богдан (безпека країни), Підлісний Юрій (єдиний культурний простір), Надіжко Вальдемар (здоров’я нації), Лисий Ігор (бюджет зростання), Рісний Олег (відкрита влада), Якимів Андрій (підприємницька ініціатива), Кадикало Микола (чисте довкілля), Пешко Петро (заможне село). Спочатку голова ЛОО партії "Фронт змін" Степан Кубів провів з експертами обговорення концептуальних засад діяльності суспільної опозиції, а відтак Юрій Підлісний представляв Львів під час відеомосту з Києвом. 

Кажуть, що у Києво-Могилянській академії бачили і чули Львів погано, проте у Львівському прес-клубі, де зібралися львів’яни, чули і бачили Київ чудово. Львівський прес-клуб вже має досвід проведення таких заходів і – паралельно з відеомостом Львів-Київ – він організував наживо аудіотрансляцію в інтернеті обговорення нового проекту з двох міст. Аудіофайл цієї трансляції зархівований і доступний для прослуховування на головних сторінках порталу "Щоденний Львів" та сайту Львівського прес-клубу 

Архіви