Арена Львів закупила захисні плити для газону: тепер стадіон готовий до великих концертів, – директорка (відео)

Арена Львів досягнула спільних домовленостей щодо співпраці з футбольними клубами: зараз тут грають ФК «Рух» та ФК «Львів». Також було здійснено низку великих заходів: Міжнародний економічний форум, бізнес-форум, форум туристичної індустрії, Івент-форум, Форум медсестер, тощо.

Про це на брифінгу про спортивну інфраструктуру області, що відбувся у Львівському пресклубірозповіла директорка стадіону Ольга Манько, яка очолює підприємство з 2020-го року, пише Dailylviv.com.

Вона також повідомила, що на стадіоні провели понад 5 великих виставок, відкрили двері для проведення концерту “Української пісні”, “Дискотеки 90-х” та інших концертів. Крім того, прийняли Збірну Україну із матчем з Боснією-Герцеговиною.

“До речі, в листопаді чекаємо на відбірковий матч молодіжної команди України на чемпіонат Європи 2023 року, наші гратимуть з Сербією. Кожного тижня на Арені щось відбувається і це чудово.

Одним із моїх пріоритетів було зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, і завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді і спорту вдалося закупити у цьому році нові газонокосарки, реноватор, нові лампи для освітлення газону. Плануємо оновити серверне та медіаобладнання. Також вдалося закупити захисні плити для газону для проведення концертів, і тепер організатори великих турів можуть надійно планувати графік гастролей із нашою локацією», – зазначила Ольга Манько.

Вона також розповіла, що і далі планується залучення нових партнерів, щоб акумулювати кошти на  поточні та капітальні ремонти стадіону і розвиток в напрямку його оновлення. За її словами, найбільш вигідною є співпраця щодо проведення матчів збірної, футбольних матчів УПЛ, концертів, а також форумів та конференцій, які тривають по декілька днів.

«Виклики, які є перед нами зараз – це запровадження «червоної» зони епіднебезпеки. Колектив підприємства вакцинований на 80% і ми робимо все можливе, аби забезпечити якісну перевірку ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів на заходах, які відбуваються на Арені. Маючи велику площу медіа-центру та ресторану, ми можемо забезпечити дотримання необхідної дистанції між людьми на заходах», – зауважила Ольга Манько.

Окрім того, вона повідомила, що на території стадіону компанія «Нова Пошта» планує встановити антивандальні тренажери, на яких зможуть займатися усі охочі, а також наразі ведуться переговори щодо створення на стадіоні тенісних кортів.

Довідка від стадіону “Арена Львів”

Стадіон «Арена Львів» – це багатофункціональна структура, яка, окрім ігрового поля, включає в себе медіа-центр, конференц-зали, фан-кафе, ресторан. У зв’язку з пандемією коронавірусу на кінець 2020 року в стадіону, який є державним підприємством, були заборгованості перед працівниками зі заробітної плати, податкові та комунальні борги. Заавдяки залученню нових партнерів, організації заходів (в тому числі, проведенню матчів), а також завдяки сприянню влади у наданні коштів, інфраструктура підприємства оновлюється. Борг зі зарплатіизакритий повністю, а податковий борг – на 80%.

 

Архіви