Андрій Садовий втратив рейтинг довіри вдвічі – соціолог

Порівняно з березнем минулого року Андрій Садовий втратив свій рейтинг довіри вдвічі. Виборці менше почали довіряти міському голові Львова через трагедію на Грибовицькому звалищі. Але йому довіряють набагато більше, ніж будь-кому іншому з політиків.

Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Олексій Антипович наголосив, що в національному масштабі Андрій Садовий щодо рівня довіри зараз перебуває на другому місці. 

– Найвищий рівень довіри у мешканців Львівській області мають Надія Савченко, Андрій Садовий, Міхаїл Саакашлвілі, Анатолій Гриценко та Андрій Парубій. Арсенія Яценюка та Юрія Бойка у Львівській області майже не підтримують, – каже він. 

При цьому уточнює, що до появи Надії Савченко, лідирував Андрій Садовий. 

– Цей рейтинг довіри Савченко як полоненої, а не як політика. Зараз вона перебуває на піку популярності. Але з часом він буде падати. Вже є певні оцінки її висловлювань, і вони йдуть в мінус, ніж в плюс, – вважає соціолог. 

Він також не бачить Надію Савченко гідним конкурентом на президентських виборах.

– Вона не візьме голоси ані в Порошенка, ані в Садового. Швидше відтягне голоси у лідерів радикальних партій, – прогнозує Олексій Антипович. 

Отож, опитування показало, що 39 відсотків львів’ян довіряють Андрію Садовому, 56 – не довіряють. Рік тому у Львові йому довіряли 70 відсотків. 

– Незважаючи на падіння довіри в два рази, Андрій Садовий залишається і буде залишатися лідером мерських перегонів. Адже опонентів тут у нього немає. Реалії – це сорок відсотків львів’ян задоволені ним, – соціолог апелює до результатів опитування. 

Водночас він відмовився повідомити, на чиє замовлення «Соціоінформ»  проводив опитування.  

Архіви