Анатолій Гриценко вже назбирав 2,5 мільйони гривень для реєстрації кандидатом в президенти

На особистий рахунок голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голови Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка для реєстрації його кандидатом на пост Президента України надійшло 2 503 109 гривень. Цієї суми достатньо аби стати учасником президентських перегонів.

Ще місяць тому, за словами голови Комітету ВР, Партія регіонів та БЮТ поставили фінансовий бар’єр для всіх кандидатів на пост президента – 2,5 млн. гривень застави, чим дали зелене світло балотуватися на найвищу посаду в державі лише олігархам.

«У мене немає таких грошей, не накрав. І у олігархів я їх теж не братиму – бо на посту президента реалізовуватиму власну, а не їхню програму, захищатиму інтереси всіх 46 мільйонів громадян, а не кількох заможних сімей», – зазначив Гриценко у Львові, де перебуває з робочою поїздкою.

Людей, що повірили голові «Громадянської позиції», виявилося чимало. Зі всіх регіонів України щоденно надходять кошти: хтось перераховує 10, хтось 20, хтось тисячу, а хтось сотні тисяч гривень.

«Мені пишуть листи старенькі бабусі, що через своїх онуків переказують посильну для них суму, бо вірять у щирість моїх намірів. Саме заради таких людей, які серцем відчувають, що справжнє, а що штучне і фальшиве та зберігають надію на краще, я і наважився на цю нерівну, виснажливу боротьбу. Я вдячний всім, хто мене підтримує і вірить у нашу спільну справу. Разом ми зможемо змінити правила олігархів. Ми змусимо працювати соціальні ліфти і нарешті гідні люди обійматимуть високі державні посади», – запевнив Гриценко.

Не лише прості люди підтримують голову «Громадянської позиції». На особистий рахунок задля реєстрації Гриценка кандидатом на пост Президента України представники малого та середнього бізнесу також перераховують кошти – від декількох десятків до 150 тисяч гривень.

«Це означає одне – їх вже дістало. Вони не згодні жити за правилами, коли нормально працювати може лише той, хто платить побори та носить хабарі. Жоден з представників бізнесу сьогодні не висуває мені ніяких умов, вони просто підтримують ту позицію, з якою я виступаю. Їм потрібні чесні й стабільні правила гри для всіх, яких дотримуватиметься і президент, і уряд, і судова та правоохоронна системи. Я готовий це забезпечити», – наголосив голова «Громадянської позиції».

Гриценко також закликав громадян довести, що країна має перспективу.

«Спілкуючись з людьми, часто чую: ви нормальна, порядна людина, чесний офіцер, який не краде та має власну позицію, але непрохідний, бо за вами немає мільярдів. Я заперечую: якщо непрохідний чесний, порядний і той, хто не краде, тоді непрохідний весь український народ. Треба зламати цю систему, сказати «ні» кандидатам, що замість власної позиції, мають олігархів за спиною», – переконаний голова «Громадянської позиції».

Нагадуємо, 10 вересня набув чинності змінений Закон «Про вибори Президента України», згідно якого застава для участі у президентській кампанії з 500 тисяч гривень збільшилася до 2,5 мільйонів.

Архіви