Американці готові йти з українськими солдатами на війну

Основа Національної Гвардії України – це звичайні солдати. Так, накази віддають офіцери, але ці накази виконують прості солдати.

Про це сьогодні, 7 вересня, під час прес-конференції на тему «Уроки другого етапу американсько-українських навчань Fearless Guardian-2015 для національних гвардійців, військовослужбовців і журналістів. Підготовка до вересневої ротації представників НАТО у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки (Яворівський полігон)», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив головний сержант-майор 2-го батальйону 503-го аеромобільного полку, ЗС США Марк Кешман (Mark Cashman).

– Щодня вони борються за вашу націю. Не зважають чи дощ, сніг, чи мокро, чи холодно – вони продовжують боротися. Під час цих навчань вони показали дуже хороші результати, – каже він.

За його словами, саме українських солдатів він бажає навчати і в майбутньому готовий піти з ними на війну.

Підполковник ЗС США, 2-й батальйону 503-го аеромобільного полку Майкл Клоппер (Michael Kloepper) каже, що він би рекомендував до вступу до Збройних Сил США усіх нацгвардійців України, яких навчав. 
– Матеріал і ресурси всюди однакові. А ось вмотивований солдат, який має достатньо часу для навчання, може зробити що завгодно. Звісно, Нацгвардія України десь є сильнішою, а десь слабшою. Але найбільшою силою є мотивація та бажання вчитися. Я би взяв їх усіх, – заявив американський підполковник. 

Архіви