90 молитв за Україну – в одній книзі

У Львівському прес-клубі відбулася відеопрезентація книги, присвячена героям Небесної Сотні, з унікальними молитвами.

Понад дев’яносто молитов за Україну та їхніх захисників зібрані в унікальній книзі «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу».  Це – і сучасні молитви, які мають авторів, і дуже давні, які передавалися з роду в рід.

Про це сьогодні, 9 вересня, під час відеопрезентації книги «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор релігійного видавництва «Святих Володимира та Ольги», автор книги «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу» Володимир Панчишин.

За його словами, робота над книгою тривала два роки.

– Я не думав, що піде два роки на те, щоби це видання побачило світ. Ми не думали, що в книзі буде стільки розділів, – розповідає автор книги.

Книга складається з шести розділів – молитов, звернень предстоятелів та єпископів українських церков, біографії героїв Небесної Сотні, офіційних указів Президента про вручення нагород родинам Небесної Сотні та поезії.

Також до книги додано аудіодиск з піснями Майдану та відеодиск з реквіємом Небесній Сотні.

– За всю історію української держави ще не було такої книги, яка би містила стільки молитов за Україну, за мир, за збереження, за захист, за загиблих. Молитви дуже рідкісні, деякі з них люди ніколи й ніде не чули. Потрапляли вони до мене різними шляхами. Тут є мої власні молитви, молитви наших провідних отців церви та молитви від людей, які приносили мені їх на прощах. Особливо я би хотів відзначити дуже старовину молитву до праведного Авеля, – говорить Володимир Панчишин.

За його словами, він не планував спочатку вносити до книги біографії хлопців, які загинули під час Революції Гідності, адже книга має більше ухил до релігії.

– Проте один священик порадив написати, щоби молодь знала, що ці люди жили недалеко від них, були зовсім молодими і не пошкодували свого життя. Біографії писалися понад півроку. Я не думав, що так буде важко. Тому що з кожною родиною хлопців з Небесної Сотні я розмовляв особисто. І я хотів відобразити найкращі риси героїв, – згадує автор.

Книга проілюстрована різними фотографіями з життя Майдану та їхніх героїв. І коли книгу готували до друку, то автори та упорядники звернули увагу, що всі ці фото мають червонуватий відтінок крові.

У відеопрезентації також взяли участь: Павло Фіщук,засновник газети "Винники Плюс", меценат; Оксана Горощак, президент Благодійного фонду "Святих Володимира та Ольги"; Ігор Дропа, директор ПП "ВІР-Західбуд", меценат.

Довідка
Це книга-реквієм про доленосні події 2013-2014 р.р. та переломну суспільно-політичну ситуацію в Україні. Автор написав власні молитви, зібрав і впорядкував молитви видатних діячів Христової Церкви, звернення її глав та поетичні твори як письменників, так і простих людей. Використано цитати зі «Святого Письма Старого та Нового Завіту», повного перекладу, здійсненого за оригінальними єврейськими, арамійськими та грецькими текстами о. Іваном Хоменком. Книга містить інформацію про Героїв Небесної Сотні, з великою кількістю документального і художнього ілюстративного матеріалу.

Архіви