70% російського населення має спільний ген з китайцями та фінами, – експерт

В особі Російської Федерації ми маємо не просто ворога, супротивника чи сусіда. Ми маємо – історичного та смертельного ворога, якому немає куди відступати. Тому що позаду нього – мордва, адигейці, тувинці, ерзя, Далекий Схід, Кавказ.

Про це сьогодні,15 вересня, під час прес-конференції на тему «Універсум» проти пропаганди», яка відбулася у Львівському прес-клубі в рамках відеопрезентації книжкових новинок, повідомив директор Інституту Росії (Київ) Василь Лаптійчук.

Він наголосив, що долю нинішніх українсько-російських відносин визначив Петро I, коли вперше назвав Московщину Росією, та Катерина II, яка створила комісію з російських істориків, а вони переписали історію та ліквідували всі матеріали, що стосувалися української історії.

– Вони стверджують, що росіяни завжди жили тут, на території України. Але не можуть пояснити, яким чином вони мігрували на територію Уралу чи Карелії. Їх дуже злостять такі запитання, – розповідає Василь Лаптійчук.

На його думку, якби росіяни не крали чужу історію, а поважали свою власну, то війни би сьогодні не було.

– Для Російської Федерації було би вигідно, щоби Україна вступила в ЄС, тому що в майбутньому Росії загрожує протистояння з Китаєм. Проте вона всіляко цьому перешкоджає. І єдина причина цьому – гуманітарна, – каже він.

Директор Інституту Росії (м. Київ) стверджує що з 1167 року нічого спільного між Україною та Московією, крім воєн, не було.
– Московський князь Андрій Боголюбський вперше спалив Київ та знищив всіх, кого спіймали, включно з жінками і дітьми. Ось тоді і почалося протистояння українців та росіян, яке і триває досьогодні, – розповідає Василь Лаптійчук.

Він нагадав, що в ті часи Україна з Росією не торгували.

А понад сто років тому автора знаменитої дисертації «Етнографічні особливості українського народу» Федора Вовка російський царський уряд вигнав з Росії за те, що він стверджував: між українцями та росіянами немає нічого спільного антропологічного. Такі висновки він зробив, обстеживши сотні поховань на території України та Росії. Його висновки підтвердили сучасні генетики.

– Центр Гумільова провів масштабне генетичне дослідження в результаті якого з’ясувалося, що понад 70 відсотків російського населення мають спільний ген з китайцями та фінами, – каже директор Інституту Росії (м. Київ) .

За його словами, росіяни мають комплекс неповноцінності і бояться бути самими собою. При цьому панічно ненавидять ті народи, які поважають свою власну історію, називають таких людей «нациками» та завжди вважали це найбільшим злочином.

Архіви