50 тис грн за 20 хвилин можна позичити лежачи на дивані

Найчастіше українці купують в кредит побутову та цифрову техніку. Тобто, мобільні телефони, планшети, ноутбуки та телевізори.

Про це сьогодні, 20 листопада, під час прес-конференції на тему:
«Запровадження нових банківських програм кредитування для фермерів, підприємців та підприємств, фізичних осіб», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник напрямку «Оплата частинами» Західного ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» Андрій Горбковий.

За його словами,16 відсотків клієнтів банку придбали собі в кредит смартфони та планшети, 11 – ноутбуки, та стільки ж – дрібну побутову техніку і майже чотири відсотки – холодильники. Цей напрямок кредитування дає можливість брати товари на виплат на два роки без комісій.

– Для оформлення такого кредиту потрібна лише карта «Універсальна», яку має кожен другий українець. Оформлення такого договору забирає не більше 30 секунд, – переконує Андрій Горбковий.

Також ПриватБанк запустив нову програму кредитування «Швидкий кредит». Тобто, клієнти зможуть без застави взяти позику до 50 тис грн на будь-які потреби лише за 20 хвилин.

– Клієнт, лежачи вдома, на дивані, може подати заявку на кредит, – жартує спеціаліст.

Для цього треба зайти на сайт банку https://shvidkiy-kredit.privatbank.ua , ввести номер своєї картки та суму, яку хоче клієнт отримати готівкою. Потім клієнтові пропонують ознайомитися з умовами кредитування та натиснути на кнопку «згоден». І третій крок – уписати код-пароль, який надійте на мобільний смс-повідомленням. Після цього кошти надійдуть на картку клієнта

Як пояснив Андрій Горбковий, «Швидкий кредит» – це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту «Оплата частинами» на будь-яку картку ПриватБанку. Сума кредитування поділяється на термін оформлення кредиту та сплачується регулярними платежами щомісячно. Сума швидкого кредитування може складати від 300 грн до 50 тисяч гривень, а термін угоди – 10 місяців. За цим сервісом клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість його дострокового погашення. Зауважимо, що зарахування суми «Швидкого кредиту» можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку не сплативши додаткових комісій за зняття.

Також, за словами працівника банку, дуже добре працює в Західній Україні система кредитування «Теплі кредити». За 9 місяців поточного року в рамках цього виду кредитування було надано 20 550 кредитів на загальну суму 260 млн гривень. Тільки у Львівській області «Теплим кредитом» скористалися 1330 родин. Найбільше кредитів, а це – 85 відсотків, брали для монтажу нових вікон. Інші кредити надавали для встановлення котлів, радіаторів та для закупівлі утеплюючих матеріалів.

Архіви