2 липня об 11.00 – пресконференція “Перебіг парламентської кампанії на Львівщині”

Експерти ОПОРА Львів підсумують основні тенденції парламентської виборчої кампанії впродовж місяця, розкажуть про роботу окружних виборчих комісій, про реєстрацію кандидатів та їх агітаційну активність.

Спікери:
Taras Rad’ Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента у Львівській області;
Olga Strelyuk Ольга Стрелюк, Громадянська мережа ОПОРА.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Архіви