12 соціальних проектів започаткували у Львові фіналістки «Міс Львів»-2015

На телеканалі Львів-ТБ стартував соціальний проект «Міс Львів» у новому форматі, де переможницю вперше обиратимуть шляхом народного голосування за допомогою смс-повідомлень, а не через рішення журі.

У телепроекті «Міс Львів» змагаються дванадцять фіналісток, яких обрали під час кастингу. Кожній дівчині присвоєно спеціальний код (від 01 до 12), який можна надсилати смс-повідомленням на короткий номер 7069, щоб  підтримати свою фаворитку. Кожна дівчина має відкритий банківський рахунок, на котрий збирає кошти для  реалізації свого соціального проекту.

Як зазначила режисер реаліті-шоу «Міс Львів» Наталія Гожельник, особливість реаліті-шоу “Міс Львів” – соціальні ініціативи дівчат. Тож, які соціальні проекти реалізовують учасниці “Міс Львів”?

Ірина Мінів організувала у своєму рідному місті Бориславі концерт, на якому збирала кошти для підтримання бійців АТО. Під час заходу їй вдалося зібрати 5 тисяч 500 гривень. Красуня передала ці гроші місцевій волонтерській організації, яка придбала фронтовикам необхідне спорядження.

Марта Бараняк присвятила свій проект чистоті машин на одній з автомийок Сихова. Разом з колежанками мила машини. За три години активістки на чолі з красунею Мартою помили сім автомобілів. Під час акції учасниця соцпроекту “Міс Львів” зібрала 1200 гривень.

Юля Мисюра присвятила благодійну акцію дітям. У парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького знайшла занедбаний дитячий майданчик. Він був сіроим, непрезентабельним. Разом з радіоведучим Назаром Бійчуком Юля довела до ладу дитячий майданчик, зокрема пофарбувала лавочки, гойдалки. Тепер на майданчику граються діти, а їхні батьки вдячні благодійникам за добру справу.

Корнелія Гобалевич подбала про багатодітну сім’ю, яку виховує лише мама. Соціальний проект реалізовувала разом із стилістом Іваном Куртяком. Стиліст працював над образом мами. Корнелія організовувала дозвілля з чотирма дітьми: відвідання музею етнографії та художнього промислу, розмальовування пряників у спеціалізованій майстерні солодощів. Також багатодітна сім’я відвідала концерт у Львівській філірмонії. 

Марія Степанкова організувала свято для людей поважного віку. Акцію присвятила до Дня людей похилого віку. Красуня організувала ретро-вечірку у клубі Sankoff, на яку прийшло понад сотня людей. На святковому концерті виступав хор залізничників, театр циганського танцю. Не бракувало виступів на сцені активних бабусь та дідусів. Захід фінішував святковим частуванням.

Антоніна Ватченко виготовила янголів, які символізують мир. В цьому їй допоміг дизайнер одягу Назар Хіцяк. Через ангелів красуня символічно запрограмувала мир на східних теренах нашої держави. Бо свій соціальний проект Тоня присвятила допомозі захисників вітчизни, які служать в АТО. Дівчина передала ангелів до пункту прийому допомоги бійцям АТО. Тепер вони захищають наших військових.

Надія Максимів опікується спільнотою взаємодопомоги “Оселя”, що у Винниках. Ця громадська організація уже давно влаштовує для безхатченків обіди біля Порохової вежі, що у центрі Львова. Разом з футболістом з ФК “Карпати” Володимиром Костевичом Надія готувала їжу для потребуючих у Винниках. А потім з футболістом ФК “Шахтар” Тарасом Степаненком годувала безхатченків біля Порохової вежі.

Вікторія Міхович проявила себе у кулінарії. Соцпроект присвятила бійцям, які лікуються у військовому госпіталі. Разом з шеф-кухарем Glory Cafe, Вікторія спекла кекси, які потім відвезла у військовий госпіталь.

Мирослава Паска реалізувала екологічний соціальний проект. Акцію назвала “Давайте, збережемо довкілля чистим!”. “Як медик добре знаю, що від чистого довкілля залежить здорова нація, – каже Мирослава. – Коли природа чиста, можемо дихати на повні груди, насолоджуватися життям. Тож разом з фітнес-тренером Ярославом Чаплигіним я прибирала Личаківський парк”.

Олеся Боднар зосередила зусилля на допомозі дітям з інтернату. Разом зі стилістом Денисом Ожигіним взяла з інтернату двох хлопчиків, щоб тимчасово піклуватися про них. “Своєю акцією я намагалася показати, що діточки з інтернатів потребують не лише матеріальної допомоги, а й батьківської любові та тепла, – каже Олеся. – У студії Ожигіна хлопчикам зробили стильні зачіски. Потім ми відвідали дитячий комплекс “Дитяча планета”. Потім ми зібралися за столом, де смакували піцою, десертами”.

Ніна Горинюк присвятила соціальний проект проблемі кримсько-татарських переселенців, які вже два роки мешкають у Львові. Проект реалізовувала спільно з теле- та радіоведучим Тарасом Гавриком. На фестивалі кримсько-татарської культури Ніна працювала волонтером. Також вона зняла патріотичний соціальний ролик за участі кримських татар.

Архіви