12 екс-нардепів у Львові підписали звернення у зв’язку з виборами Президента та Верховної Ради

Серед кількох десятків претендентів на президентську булаву будуть відомі пройдисвіти, друзі Кремля, контрабандисти та ще купа сірих і безликих шукачів щастя, які нічого доброго за своє життя для України не зробили.

Так сьогодні, 2 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Тривожні очікування 2019 року. Вибори президентські і парламентські», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив український політик, народний депутат України 6-ти скликань, учасник дисидентського руху в УРСР Ярослав Кендзьор. 

Він нагадав, що Росія втручалася у вибори США та держав Європейського Союзу. То ж буде втручатися й у вибори в Україні. 

– План силового захоплення Росією України провалився. Всі зусилля Росії  не дозволити Україні зірвати план набуття українською церквою автокефалії  провалилися. Росія терпить повний крах. І наші вибори – це її останній шанс зберегти Україну коло себе на довгому чи короткому шнурку, – вважає Ярослав Кендзьор.

На його думку, вже зараз зголосилися до участі в президентських перегонах особи, які є друзями Кремля і не соромляться про це публічного говорити. 

– Є й друзі Кремля, які ходять у вишиванках, проголошують патріотичні промови. Тому нам, народним депутатам попередніх скликань, не байдуже що буде далі, – говорить він. Отож, 12 народних депутатів попередніх скликань підписали звернення до співгромадян в зв’язку з наступними виборами Президента України та Верховної Ради України.  У цьому зверненні колишні депутати закликають своїх співвітчизників пам’ятати уроки української історії, пишатися тим, що ми – націоналісти та пам’ятати, що Президент України – це глава держави, голова Ради національної безпеки та оборони, Верховний головнокомандувач Збройних сил України. Тому  треба обирати особу, яка здатна виконувати ці функції та гідна бути саме Президентом України, а не посіпакою Кремля. 

Український політик, народний депутат України, кандидат технічних наук, доктор економічних наук Степан Давимука порівнює теперішню ситуацію з подіями серпня 1991 року, напередодні ГКЧП. 

– Як і тоді, так і зараз я бачу максимальну активізацію агентури та проросійських сил. Зрозуміло, що є чіткий спосіб завоювання України через обрання маріонетки на посаду Президента, а потім – і створення проросійського парламенту. Це – настільки очевидна мета Путіна, – передбачає Степан Давимука.

Тому, на його думку, вибори 2019 року будуть доленосними. 

З ним погоджується й український політик, народний депутат України, заслужений діяч мистецтв України Михайло Косів. 

– Підготовка громадської думки і настроїв у суспільстві була абсолютно аналогічною до тієї, яка відбувається зараз. Але остаточно ситуація неповернення та утвердження української самостійності і незалежності буде вирішуватися у 2019 році. Ми є напередодні дуже тривожних і серйозних випробувань, – наголошує Михайло Косів. 

Ярослав Кендзьор зачитав прізвища 12-ти екс-депутатів, які підтримали звернення. Це – Михайло Косів, Павло Мовчан, Орест Климпуш, Ярослав Кендзьор, Дмитро Чобіт, Володимир Карпук, Степан Павлюк, Роман Ткач, Степан Давимука, Зіновій Шкутяк, Микола Кульчинський, Степан Курпіль. 

Архіви