10 травня Україна розродиться повстанням – пророкує науковець

Олег Соскін

Після закінчення Великого посту в Україні відбудеться народне повстання. Такий прогноз зробив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін під час прес-конференції сьогодні.

За словами Олега Соскіна, в Україні зараз панує модель карнавального суспільства, коли 30% українців орієнтовані на гедоністичні цінності.

На думку соціолога, владний олігархічний клан намагається закріпити цю модель, аби залишитися при владі і передавати її у спадок.
Проте, зазначає Олег Соскін, в Україні близько 6 мільйонів молоді віком від 15 до 24 років і близько 13 мільйонів – від 25 до 45 років, які є соціально активними і не підкоряються існуючій моделі.

«Саме ці люди стануть рушійною силою української народної революції, адже далі так жити не можна. Настав час перезаснування України Богдана Хмельницького, незалежної держави, що була створена 1649 року. Усе, що зараз відбувається в Україні, має закінчитись серйозним вибухом, який станеться однозначно. Я думаю це відбудеться після закінчення Великого посту, 10-го травня», – сказав Олег Соскін.

Директор Інституту трансформації суспільства додав, що Україна – вагітна на повстання і, якщо воно не відбудеться, то це означатиме, що український народ не здатний до державотворення і на нього чекає новий період Руїни.

Архіви