1 вересня військові НАТО підуть у школи в Яворівському районі

Про це сьогодні, 18 серпня, під час інтерв’ю- прес-конференції на тему: «Партнерство військовослужбовців США, Канади задля реформування ЗС України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив офіцер зі зв’язків із громадськістю, капітан ЗС США Скотт Кун.

Він наголосив, що крім того, що американські військові вчать українських, вони ще налагоджують зв’язки з цивільними.

– Моє основне завдання – інформувати американську громадськість, чим займаються американські військові в Україні. Також одним з аспектів є налагодження зв’язків з українською громадою. Наприклад, з 1 вересня ми будемо відвідувати школи в Яворівському районі, – каже він.

Керівник регіонального медіа-центру Міноборони України (м.Львів), полковник Олександр Поронюк вважає, що іноземна військова місія в Україні є неоціненною, передусім, з психологічного боку.

– Підрозділи, які прибувають на підготовку та перепідготовку до Міжнародного центру миротворчості та безпеки відчувають певне потрясіння. Для  військового українських збройних сил вкрай важливо, коли після зони АТО він потрапляє в нормальні побутові умови, де є розпорядок дня, не стріляють, немає вибухів, і тебе ще вчать, як воювати і захистити себе, з мінімальними втратами виконати поставлене завдання, – зауважив він.

Архіви