Прес-клуб лого

Перегляд новини
< Пільговики можуть їздити в маршрутках безкоштовно ще до 16 червня

Перевізники пообіцяли зберегти пільгу для учасників бойових дій

31.05.2018 14:32 Категорія: Економіка

Учасники бойових дій, бійці добровольчих батальйонів, особи, які отримали інвалідність під час бойових дій, члени сімей загиблих під час російсько-української війні, особи з інвалідністю за зором (перша група) та супроводжуюча особа мають право на безкоштовний проїзд у міських, приміських та міжміських маршрутках Львівської області.

Про це сьогодні, 31 червня, під час прес-конференції на тему «Перебіг монетизації в районах області. Проїзд учасників бойових дій у автобусах Львівщини», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами, сьогодні перевізники та обласна влада уклали безстроковий меморандум, згідно з яким вищезгаданим категоріям пасажирів залишили їхнє право на безкоштовний проїзд. Загалом таких осіб в області налічують 35 тисяч.

- Ми домовилися, що учасників бойових дій та бійців добровольчих батальйонів перевізники будуть перевозити за свій кошт. А ось за перевезення інших категорій осіб, які отримали інвалідність під час бойових дій, членів сімей загиблих під час російсько-української війни, осіб з інвалідністю за зором (першої групи) та супроводжуючої особи, обласна влада зобов’язалася вишукати кошти для компенсації, - каже Іван Велійка. 

Іван Велійка запевнив, що учасникам бойових дій не треба приходити під стіни облдержадміністрації та вимагати від влади виконувати ті обіцянки, які їм дали. 

- Вони вже зробили те, на що не здатні 95 відсотків чоловіків – полишили свої родини, взяли автомати в руки і пішли захищати нашу країну. Я би так не зміг, - зізнався голова Асоціації перевізників. 

Тому, за його словами, обласна влада та перевізники будуть звертатися до Кабінету Міністрів, аби компенсацію за перевезення учасників бойових дій взяла на себе держава і не перекладала цей тягар на плечі місцевих рад. 

- Проте, навіть якщо уряд не вирішить питання компенсації, ми все одно не змушуватимемо наших бійців платити за проїзд  у міських, приміських та міжміських маршрутках Львова та області, - пообіцяв він. 

 


To top

Відео+TV