26 квітня о 10:00 – Презентація та обговорення результатів дослідження «Регіональна журналістика України у розбудові толерантного інформаційного простору».

Дослідження проводилося на замовлення ВОГО «Вінницький прес-клуб» у лютому-березні 2024 року. Участь в опитуванні взяли 591 журналіст регіональних видань з 24 областей України. Проаналізували отримані дані соціологи ГО «Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу».

Результати опитування дадуть відповіді на питання:

  • Які професійні наслідки спричинила війна для журналістів локальних медіа?
  • Наскільки поширений доступ до рішень організацій місцевого самоврядування і наявний публічний діалог щодо вразливих груп населення в громадах?
  • Як висвітлюються теми різних соціально вразливих груп, перелік, конфігурація і проблеми яких змінилися в ході війни?
  • Які знання, потреби в інформації щодо толерантного висвітлення чутливих тем і вразливих груп потребує журналістське середовище в різних регіонах?

Учасникам/учасницям заходу буде запропоновано доєднатися до дискусії щодо ідеї створення «Всеукраїнської коаліції регіональних медіа за толерантний інформаційний простір». Під час обговорення будуть порушені такі питання: які основі спільні проблеми, потреби та виклики об’єднують регіональних журналістів з різних областей України? Над блоком яких проблемних питань вони готові працювати разом із колегами? Що саме може їх об’єднати в коаліцію?

 

З додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: [email protected]

Контактний телефон: -067-670-77-30

Архіви