Прес-клуб лого

Проекти, реалізовані за підтримки донорів 

Упродовж травня 2007р.-липня 2009р. Львівський прес-клуб у рамках Українського освітнього центру реформ здійснював такі проекти: 

·      проект Міжнародного фонду «Відродження»: «Створення мережі незалежних громадських прес-центрів для неупередженого і об’єктивного висвітлення виборчого процесу в регіональних ЗМІ»;

·      проект National Endowment for Democracy: «Свобода слова під час дострокових парламентських виборів в Україні»;

·      проект «Гідна Україна: організація і проведення Національного конкурсу на кращі журналістські розслідування з питань корупції в Україні”  (перший конкурс – 2007р., другий конкурс– 2008р.);

·      проект  Вестмінстерського фонду за демократію: «Проведення публічних консультацій та інформаційної кампанії з питань політичної реформи в Україні'»;

·      проект «Гідна Україна: поширення результатів дослідження»;

·      проект National Endowment for Democracy: «Створення та підтримка діяльності мережі незележних громадських прес-центрів під час проведення кампанії виборів Президента України 2010 року».

Проекти У-Медіа «Зміцнення незалежних засобів масової інформації в Україні»:

листопад 2009 р.-лютий 2010р. – висвітлення процесу виборів Президента України через Незалежний громадський прес-центр «Львівський вибір-2010»;

жовтень 2010р.-серпень 2011р. – висвітлення процесу виборів до місцевих рад Львівщини та аналіз діяльності новостворених органів місцевого самоврядування;

вересень 2011р. – інформаційний відеомарафон звітів депутатів місцевих рад Львівщини;

лютий 2012р.-липень 2012р. - «Громадський контроль за дотриманням прав ЗМІ і громади на доступ до публічної інформації Львівської облдержадміністрації, обласної і міської рад. Експертний моніторинг з елементами журналістського розслідування».

лютий 2012р.-серпень  2014 р. – спільно з УОЦР – «Моніторинг джинси та стандартів друкованих та інтернет-медіа».

травень 2012р.-жовтень 2012 р.- «Он-лайн інтернет-голосування за кандидатів у мажоритарних округах Львівщини. Відеодебати лідерів громадської підтримки».

серпень 2012р.-січень 2013р - «Створення онлайн-інтернет-відеотеки інформприводів для ЗМІ на тему «Як громадяни реалізують своє право на доступ до публічної інформації у владних структурах Львівщини».  

лютий 2013 р. – січень  2014 р. - «Створення мультимедійного порталу для поширення публічної інформації»

травень  - вересень 2014 р. - «Інформаційно-просвітницькі мости - «Схід-Захід: європейський вектор» - між журналістами і знаковими ньюсмейкерами Львова, Луганська, Донецька, Одеси, Дніпропетровська».

вересень - листопад 2014 р. «Львівський вибір-2014: довиборчі відеобліц-дебати кандидатів у народні депутати, інформаційна допомога переселенцям і відеомарафон  у день виборів».

вересень - жовтень 2015 р. - «Львівський вибір-2015: довиборчі відеобліц-дебати кандидатів у народні депутати, інформаційна допомога переселенцям, відеомарафон  у день виборів, підсумкові поствиборчі засідання».

вересень 2014 – 2016 р. - спільно з Інститутом демократії ім.  Пилипа Орлика  – «Моніторинг джинси та стандартів друкованих та інтернет-медіа».

листопад 2014 – травень 2015 р. - «Інформаційно-просвітницькі мости - «Схід-Захід-Росія: європейський вектор» - між журналістами і ньюсмейкерами Львова, міст Донецької області (2-3 міста), Дніпропетровська, Одеси, Сумів, Харкова, Херсона, російських  Санкт-Петербуга і Москви»

червень 2015 – березень 2016 р – «Школа військової журналістики».

квітень 2016 – серпень 2016 - «Медіа-контроль за реформами в Україні із залученням незалежних експертів і соцмереж» (проект У-Медіа).

Відео+TV