Зріє новий Майдан: зі Львова і Луганська на Київ поїдуть колони невдоволених

21 березня зі Львова на Київ вирушає автоколона з представників підприємницького, а також лікарського та освітянського середовищ , які таким чином хочуть висловити протест діям влади, репресіям проти підприємців, порушенням конституційних прав. Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції у Львові повідомив член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу Ігор Гурняк.

Того ж дня аналогічна колона вирушить з Луганська. Дорогою до обох колон приєднаються протестувальники з інших міст, в районних та обласних центрах пройдуть мітинги. Об’єднаються обидві колони 25 березня на Софіївській площі у Києві, де відбудеться масштабний мітинг.

«Це не просто географічне єднання України, це єднання різних сфер українського суспільства у відстоюванні конституційних прав», каже Ігор Гурняк.

Протестувальники вимагають:

1. Збереження спрощеної системи оподаткування. З 1 квітня «спрощенці» фактично, втрачають можливість працювати, адже Податковий кодекс не дає їм змоги працювати з юридичними особами.

2. Доопрацювання податкового кодексу і перенесення його запровадження на 01.01.2012 року.

Втім, кінцевою метою, каже Гурняк, є повалення нинішнього українського уряду.

У Львові акція розпочнеться мітингом на площі біля заправки ОККО на вул. Пасічній, звідти колона легковичків рушить до центру міста, а колона вантажівок – околицями до Галицького перехрестя. Там обидві клони об’єднаються і рушать на Київ. Планується, що до столиці вирушить 15-20 автомобілів.

Архіви