Завтра рівно сім місяців відтоді, як на Львівщину приїхали перші переселенці

7 березня цього року, тобто рівно сім місяців тому в Львівську область приїхали перші офіційно зареєстровані переселенці з Криму.

Про це розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець під час круглого столу сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Оксана Яковець розказала у департаменті реєструють усіх вимушених переселенців, які звертаються за допомогою до держави. Станом на сьогодні у Львівській області зареєстровані майже 7 тисяч 400 осіб, які тимчасово виїхали із своїх домівок на сході України та в Криму. З цих людей 2, 5 тисячі раніше жили у АР Крим, а решту – в східних областях ( 2/3 – в Донецькій обл. і 1/3 – в Луганській). Серед загальної кількості переселенців є понад 2 тисячі 700 неповнолітніх дітей. Із дорослих людей 3/4 – це жінки, а решту – чоловіки до 76 років.

Також заступник директора департаменту ЛОДА розповіла, що на обліку в медичних закладах Львівщини є 72 вагітних жінки, які змушені були переселитися із Донбасу і Криму.

«Перші переселенці до нас приїхали третього березня. Тобто завтра буде сім місяців відколи ми працюємо у програмі підтримки переселенців. За цей час у нашій області народилась 21 дитинка, серед них – дві двійні. Усі ці моменти відслідковують та аналізують», – наголосила Оксана Яковець.

Як писав «Вголос», нещодавно  т.в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Турянський заявив, що на Львівщині живуть понад 20 тисяч переселенців з Донбасу і Криму.

Архіви