ЗАСІДАННЯ

«Нові методи ранньої діагностики раку молочної залози у Львівській області  та ситуація щодо захворюваності серед жінок регіону».

На засіданні буде презентовано програму «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози», яка другий рік поспіль працює в  області, аналіз ситуації, що презентує оцінку потреб й ресурсів, існуючих у Львові стосовно раку молочної залози.

Окрім того,  буде представлено чотири проекти, що розпочнуть свою діяльність у Львові та Львівській області у квітні цього року.

 До участі в засіданні запрошені:

·         Ірина Микичак, начальник відділу охорони здоров’я материнства та дитинства головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації;

·         Ігор Ковальчук, головний лікар Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру;

·         Тетяна Хижняк,  головний  спеціаліст з акушерства та гінекології управління охорони здоров’я  Львівської міської ради;

·         Галина Майструк, старший тренер «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози в Україні», лікар-онколог;

·         Олеся Бондар, менеджер програми "Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози в Україні".

Також в обговоренні візьмуть участь представники громадських організацій, державних органів влади, працівники закладів охорони здоров’я, молоді спеціалісти, дотичні та небайдужі до боротьби з раком молочної залози.

Довідка:

Понад 1 мільйону жінок у всьому світі щорічно ставлять діагноз раку молочної залози. Тому потреба в посиленні пропагандистської та освітньої роботи щодо цього життєво небезпечного захворювання ще ніколи не була настільки нагальною.

Фонд ім.Сюзани Комен, лідер руху проти раку молочної залози у всьому світі спільно з Українським жіночим фондом, надав фінансування на реалізацію 8 ініціатив, спрямованих на вирішення невідкладних проблем, з якими зіштовхується Україна в боротьбі проти раку молочної залози.

Основною метою підтриманих проектів є підвищення рівня виявлення раку молочної залози на ранніх стадія. Їхня реалізація передбачає створення веб-сайту з охорони здоров’я молочної залози, посилення знань та навичок волонтерів, що працюють з жінками, які перенесли захворювання, а також – просвітницьку та інформаційну діяльність з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози. 

Архіви