ЗАСІДАННЯ

“Як Львівська облдержадміністрація, Львівська обласна та міська ради оприлюднюють свої акти”.

Учасники:

  • Євген Захаревич, керуючий справами Львівської обласної ради;
  • Дмитро Посипанко, начальник аналітично-інформаційного управління головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації ЛОДА;
  • Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління ЛМР;
  • Мирослав Гавриляк, заступник начальника юридичного управління ЛМР;
  • Тетяна Дембіцька, юрист ІПЦ «Наше право»;
  • Марія Дзюпин, юрист ІПЦ «Наше право». 

Організатор заходу: «Інформаційно-правовий центр «Наше право» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Будуть обговорені експертні пропозиції за результатами громадських експертиз діяльності Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради з оприлюднення своїх актів.

Громадські експертизи проводив ІПЦ «Наше право» впродовж вересня 2012 – січня 2013 років. Експерти оцінять діяльність органів влади з оприлюднення актів у друкованих засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах, через відповіді на запити та через створення спеціального місця для роботи запитувачів із документами.

Також будуть обговорені конкретні пропозиції для вдосконалення роботи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради з оприлюднення їхніх актів та забезпечення можливостей громадянам ознайомлюватися з їхнім змістом у контексті реалізації права на отримання публічної інформації.

Контакти: ІПЦ «Наше право»: (032) 236 70 49, [email protected]

Архіви