Зараз ідеальний період для заробляння грошей на гривневих депозитах, – експерт

За останні два місяці і найближчим часом вигідно заробляти на гривневому депозиті. Про це сьогодні, 2 грудня, у львівському Прес-клубі заявив директор центру підтримки розвитку підприємства АТ «ОТП Банк» Богдан Ропотілов.

«Найголовніший ризик – це ризик знецінення національної валюти. Особисто я переконаний, що гривня стоятиме ще рік, принаймні до осені. Для цього є велика кілька макроекономічних показників, політична складова. Тобто гривня буде стояти, гривня буде стабільною. Отож, якщо банки сьогодні зазнають деяких складнощів з ліквідністю, залучають депозити за більш високими ставками, тому і ставки коливаються на рівні 20%, при чому це короткі депозити. Тому зараз ідеальний період для заробляння грошей на гривневих депозитах», – повідомив Богдан Ропотілов.

Цю тезу підтримав директор західного міжрегіонального управління роздрібного бізнесу АТ «Ерсте Банк» Ігор Кривко. За його словами, зокрема, нині простежується тенденція до збільшення гривнених вкладів у комерційних банках. «Це пов’язано з ринком міжбанківського кредитування, збільшення вартості міжбанківських кредитів. Банки активно залучають гривню, яка нині є найбільш привабливою з погляду заробляння додаткових грошей. Незважаючи на запланований на наступний рік рівень інфляції, вклади в гривнях є набагато ефективніше, ніж в іноземній валюті», – додав експерт.

Нагадаємо, сьогодні у львівському Прес-клубі відбулося засідання «Гривня, іноземна валюта, нерухомість та золото: як найкраще зберегти заощадження від можливих рецидивів світової кризи?».

Архіви