Закон про владу почистить Україну без спецпризначу – Ігор Курус

Закон «Про владу в Україні» дасть громадянам можливість впливати на чиновників, суддів, народних обранців напряму і без радикалізму – розбиття шибок і використання загонів спеціального призначення. Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» розповів координатор громадської ініціативи "За відповідальну владу" Ігор Курус.

Прийняття Закону "Про владу в Україні" є головною метою ініціативи "За відповідальну владу", наголосив Ігор Курус. Оскільки чиновники впливають на наше життя, але вони для нас недосяжні. «Ми розцінюємо цей закон як антибіотик, що має вилікувати безвідповідальну владу, почистити державну систему від чиновників, які працюють не на громадян і суспільство, а на самих себе»,- сказав Ігор Курус.

Ігор Курус вважає закон медикаментозним засобом, який дозволить уникнути радикальних операційних речей. Найсвіжіший приклад – резонансні подіїі у Врадіївці на Миколаївщині,, які сколихнули всю Україну. Там вдалися до операційного способу вирішення проблеми – почистили РВВС, де працювали перевертні. Але назагал ситуація в Україні не змінилася. «Закон «Про владу в Україні» дасть можливість почистити від таких вогнищ всю країну: без радикалізму, вибивання шибок, використання загонів спеціального призначення», – наголошує Ігор Курус.

Архіви