За олігархів на Донбасі вмирати не хочуть – експерт

«Заради олігархів ніхто життя своє класти не буде. Має бути максимально велика зарплата для прикордонників і військових, бо людина ризикує життям і захищає нас із вами», – зазначив під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» незалежний донецький експерт, колишній прикордонник, полковник спецслужб Володимир Іванович (його ім’я, по батькові змінені, а прізвище з міркувань безпеки не розголошується).

На думку Володимира Івановича, потрібна ефективна робота з місцевим населенням. Особливо тим, яке підтримує проведення АТО.

«Будь-який мешканець села , який бачить ворожу техніку, кому він може повідомити? Всі контактні телефони СБУ, МВС не працюють. Потрібна взаємодія з місцевим населенням – це аксіома. Доки не створять аналітичну групу при АТО, генштабі і не буде однієї особи, яка відповідатиме за переговори з сепаратистами, бардак буде продовжуватися і довіра населення до влади буде падати», – наголосив Володимир Іванович.

«Вікторія Сюмар, яка працює в РНБО, – хороша журналістка, але контрпропагандистську  роботу веде недостатньо»,- сказав експерт

Архіви