Йде вітчизняна війна України з агресором Росією, – російський військовий

«Зараз йде війна. Ви це чудово розумієте, ми це чудово розуміємо. І треба, щоби ваш уряд не уникав називати це своїми іменами. Скажіть правду на офіційному рівні. Введіть військовий стан і скажіть: на нас напала Росія».

До цього закликав під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і  Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) росіянин, кадровий військовий, майор у відставці Алєксандр Расторгуєв.

«Я особисто спостерігав за українським Майданом з грудня минулого року. Я бачив вашу силу волі. І був вражений волелюбством українського народу. Я зрозумів вашу свободу і вашу силу», – каже санкт-петербуржець.
За його словами, російське телебачення взагалі такого не показує. Активний прошарок російського суспільства розуміє, що йде війна, але більшість про це нічого не знає.

«Ми намагаємося це довести до наших громадян: йде вітчизняна війна України з агресором Росією, і мені соромно, що моя країна, Росія, веде цю війну», – каже Алєксандр Расторгуєв.
Його співвітчизник Андрєй Смірнов вважає, що першочергове завдання України – перемогти Росію. Але поодинці нам не дати ради. 
– Ви не зможете перемогти Росію самі, у вас не вистачить сил на це. Тому що  Росія надто велика, надто зухвала, надто озброєна. Тому вам обов’язково потрібна підтримка сильних країн, – вважає незалежний російський журналіст Андрєй Смірнов. 
А переможеній Росії потім не залишиться нічого іншого, як перетворитися з часом на цивілізовану країну, каже журналіст.   

Архіви