Взимку рух пасажирів та авто на кордоні з Польщею зріс на 10%

У період зимового туристичного сезону та свят пасажиропотік на ділянці Львівського прикордонного загону зріс на 10%, потік транспортних засобів – на 9%.

Про це 22 січня на прес-конференції повідомив начальник Львівського прикордонного загону Олександр Адамчук.

«Завдяки вжитим заходам на рівні Львівського прикордонного загону та у взаємодії з колегами з Республіки Польща нам вдалося забезпечити повну відсутність черг у пунктах пропуску. Не було жодної скарги громадян на дії нашого персоналу щодо пропуску осіб та транспортних засобів», – запевнив Адамчук.

Начальник Мостиського прикордонного загону Аркадій Кошонько відзначив, що під час новорічно-різдвяних свят було значне збільшення пасажирського та транспортного потоків.

«Воно мало ситуативний характер. В окремі дні пасажирський і транспортний потік збільшувався у півтора рази. Створювалися ситуативні групи, які перебували у пунктах пропуску, проводилися наради з польськими колегами, щоб збільшити кількість особового складу», – зазначив Кошонько.

За його словами, у пікові дні у ПП «Шегині» оформлялося до 80-90 легкових автомобілів за годину в обидвох напрямках, у ПП «Краківець» були випадки, коли оформляли за годину 100-115 транспортних засобів.

Архіви