Виявляється, зі Львова на Євромайдан автобусами возять наркотики і зброю

За такою скаргою без детальної перевірки заявника міліція почала розслідування
Міліція розпочала переслідування активних учасників львівського Євромайдану й обласного штабу національного спротиву.

Так активісти вважають через повідомлення до МВС України Радаш Ірини Юріївни про те, що щоночі від приміщення облради на вулиці Виниченка відправляють автобуси, у яких перевозять зброю і наркотики. А деякі водії, як йшлося у заяві, перебувають у нетверезому стані.

Також пані Радаш поінформувала ще й те, що відправкою автобусів займається Ірина Яремко. Про це повідомив адвокат Андрій Гринчук, член правозахисної комісії ГО "Комітет підприємців Львівщини" на прес-конференції у Прес-клубі.

"Влада розігрує класичну схему, коли надходить повідомлення від імені певної особи. А це дає підстави для перевірок. Учора Ірина Яремко уже надавала з цього приводу пояснення правоохоронцям, — сказав адвокат Гринчук. — Хоч у заяві йдеться про зброю і наркотики, насамперед працівників зацікавило, чи пані Ірина буває у приміщенні штабу національного спротиву на вулиці Винниченка, 16 і на яких підставах".

У своїй заяві пані Радаш, особу якої ще не встановлено, заявила, що Ірина Яремко безоплатно користується приміщеннями облради, а також вимагає і отримує від водіїв та пасажирів гроші.

"Не виключено, що готується кримінальне провадження за фактом захоплення адміністративних приміщень", — припускає адвокат Гринчук.

Додамо, що цю справу, відповідно до рапторту органів МВС України передано для вивчення в ГУ МВС у Львівській області.

Окрім того, у адвоката Андрія Гринчука виникли запитання до правоохоронців, які викликали Ірину Яремко і чомусь не поспілкувалися з заявником — Іриною Радаш.

Архіви