Виборна програма нардепа Котеляк виконана з точністю до навпаки, – політичний опонент

Чинний народний депутат Лідія Котеляк не тільки не виконала свою передвиборчу програму, але й ввела в оману виборців. Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 123, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив кандидат в депутати від політичної партії «Сила людей» Анатолій Шалаєв.

– Буду відвертим: якщо взяти передвиборну програму чинного депутата Лідії Котеляк і проаналізувати, то ми побачимо всі пункти цієї виборчої програми виконані з точністю до навпаки. Перший пункт – «ніколи не зраджу «Батьківщину» і Юлію Тимошенко. І що ми бачимо? Другим пунктом – «буду голосувати особисто». Рух «Чесно» неодноразово ловив пані Котеляк, уже після Революції Гідності, на тому, що вона голосувала за двох, за трьох. І в наступному пункті у неї написано – «якщо я цього не виконаю, то я сама, добровільно складу мандат», – кандидат в нардепи має дуже багато претензій до чинного депутата.

Анатолій Шалаєв є мешканцем цього округу і стверджує, що чинний депутат за ці два роки нічого доброго для округу не зробила.
– Ми воюємо з людьми, які намагаються привезти якусь гидоту до нас (нагадаємо, що саме тут складовано сумновідомі гудрони, – ред.). І ми не бачимо підтримки від депутата. Навпаки, в протизаконний спосіб структура, яка перевозить сміття, зайшла на наш ринок, без конкурсу, без відповідних процедур. І два її керівники є помічниками-консультантами народного депутата Котеляк, – каже він.

Архіви