Вхід на «Підкамінь-2009» – у вишиванці або бандані з символікою фесту

Вишивана сорочка, як і обіцяли організатори «Підкаменя-2009», стане «контрамаркою» на триденний міжнародний етнофестиваль під Бродами. Ті, хто не зможе одягнути національний стрій, мусить придбати бандану (шийну хустку з символікою етносвята), яку продаватимуть біля входу на фестивальне поле.

За цей «вхідний квиток» треба буде заплатити 30 грн.

Що довше забажають гості бавитися на фестивалі, то дешевше коштуватиме їм притулок на фестивальному полі.

– За триденну оренду майданчика під намет (незалежно від його місткості) доведеться заплатити 30 грн, тобто по 10 грн за один день, – розповідає виконавчий директор фестивалю Володимир Булишин. – Дводенний притулок коштуватиме 25 грн, а одноденний – 20 грн.

Автомобільна стоянка також буде платною. Одноразове паркування металевого коня, який привезе гостей на фестиваль, організатори оцінюють у 10 грн. Тобто припаркувавши безвиїзно автомобіль у п’ятницю, в неділю його можна буде забрати, заплативши цю мінімальну суму, уточнює Володимир Булишин. А кожен новий виїзд-заїзд на паркування вимагатиме додаткових 10 грн.

Голодувати на фестивалі гості не будуть. Майже три десятки наметів жваво торгуватимуть холодними харчами і гарячими стравами. Щоправда, треба зважити, що ціни на «Пікамені» будуть фестивальними.

Безкоштовно можна буде користуватися душовими кабінками та біотуалетами.

Прес-служба фесту

Архіви