ВІДЕОМІСТ

між Львовом – Москвою– Петрозаводськом на тему:

 

«Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?»

 

Від відповіді на це головне запитання лютого 2015 року залежить завтра доля миру і війни в Європі, оскільки загарбанням української території Росія прагне сьогодні змінити державні кордони, встановлені після Другої світової війни, і міждержавні відносини, закріплені статутом ООН. 

 

Пошук історичних аналогій – Мюнхен-1938, Тегеран-1943, Ялта і Потсдам- 1945 років – засвідчує те, що керівники найбільш впливових країн часто розігрували-перекроювали територіальні карти слабкіших держав заради досягнення компромісів між основними геополітичними гравцями. Однак жодного разу явний чи прихований агресор не задовольнявся цими тимчасовими поступками, розширюючи їх до неприйнятних у цивілізованому світі масштабів. Чи станеться так і цього разу, коли гібридна політика під проводом Путіна – «вогнем і газом» – реанімувала імперські амбіції Кремля до віртуальних розмірів чи то «Третього Риму», чи то Третьої світової війни?

 

Думками про долю «Мінська-2» у взаєминах Росії та України, країн ЄС і держав «пострадянського простору» обмінюватимуться:

 

  • Вадим Штепа, філософ і публіцист (Петрозаводськ);
  • Павло Шелков і Сергій Олевич, громадські діячі-правозахисники (Москва);
  • Антоніна Колодій, політолог;
  • Роман Шуст, історик;
  • Олег Фешовець, філософ;
  • Андрій Іонов, громадський діяч.

 

Учасники відеомосту також дадуть відповіді на запитання від журналістів, що прийдуть у Прес-клуб, і від користувачів Facebook, поставлених на сторінці Львівського прес-клубу (https://www.facebook.com/pressclublviv ). Запитання до експертів можна надсилати і на електронну адресу: pressclub@pressclub.lviv.ua .

Організатор заходу: Львівський прес-клуб.


Он-лайн трансляцію можна дивитися за такими адресами:

портал «Щоденний Львів»: http://dailylviv.com/ (у вікні «Прес-клуб-ГІТ»),

сайт Львівського прес-клубу:  https://pressclub.lviv.ua/

 

 

Архіви