ВІДЕОІНТЕРВ’Ю

з Олегом Радиком, керуючим громадського порталу Львова «Форпост» та ведучим програми «Великі перемовини» на телеканалі «Перший західний», який належить Львівській обласній раді.

Олег Радик – відомий як координатор Економічного бойкотного руху на Львівщин та організатор низки акцій проти російських підприємств в регіоні. З цим гаслом у 2014 році як самовисуванець балотувався до Верховної Ради України.

Народився у Львові 6 липня 1972 року. Має незакінчену вищу освіту. Працював завідувачем відділу економіки в газеті «Новий погляд», яка належала Володимиру Гірняку, нинішньому заступнику голови Львівської облради (партія «Громадянська позиція»).

У 2015 році Олег Радик став одним із засновників ГО «Форпост» (інші співзасновники – Юрій Лобан, Наталія Шелестак та Ольга Артюхова»), яка створила громадський портал Львова з одноіменною назвою «Форпост».

Громадський портал Львова «Форпост» позиціонує себе як незалежне, інформаційно-аналітичне видання, створене з ініціативи журналістів і громадських діячів.

"Форпост" також декларує свою рівновіддаленність від політичних партій чи олігархічних груп, непідконтрольність політикам чи бізнес-структурам.

За словами Олега Радика, «Форпост» не ставить за мету отримувати прибутки, а джерелами фінансування порталу є добровільні пожертви приватних громадян та інституцій, які поділяють принципи позапартійної, неупередженої журналістики. Жертводавці не можуть претендувати на втручання у редакційну політику.

Архіви