ВІДЕОЧАТ

Культурна карта Львівщини у 2016 році від Христини Береговської

Про пріоритети у культурі нашого краю і способи їх фінансування у Львівській області йтиме мова у середу, 9 березня, з 14.00 до 15.00 у Львівському прес-клубі. У цей час наживо відбудеться годинний відеочат з директором департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христиною Береговською.

Відеотрансляцію чату дивіться 9 березня наживо на кількох інтернет-ресурсах за такими адресами:

https://www.youtube.com/watch?v=f-KOuKd5Ojk,
http://dailylviv.com/,

https://www.facebook.com/pressclublviv/?ref=hl.

Код вставки відеоплеєра для тих, хто хоче інтегрувати цю відеотрансляцію у свої інтернет-ресурси:

<iframe width="470" height="264" src="https://www.youtube.com/embed/f-KOuKd5Ojk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Запрошуємо львівських журналістів прийти 9 березня у Прес-клуб на 14.00 і особисто поставити свої запитання Христині Береговській або ж зробити це віддалено в електронний спосіб: написати на сторінці Прес-клубу у Фейсбуці (https://www.facebook.com/pressclublviv/?ref=hl), на каналі в YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=f-KOuKd5Ojk), у коментарях під цією новиною чи надіслати на е-мейл [email protected].

Очікуємо також електронних запитань до Христини Береговської від усіх мешканців Львівщини, яких хвилюють проблеми культури.
Надсилати-писати у коментарях запитання можна вже або ж під час відеочату в середу.

Кому зручніше, використовуйте е-мейл [email protected] або смс-повідомлення на телефонні номери 050-60-63-867, 067-727-81-39.

Архіви