Уряд Яценюка зупинив агресію Путіна, – Лубківський

Уряд Яценюка зупинив агресію Путіна. 26 жовтня українці обиратимуть прем’єра і шлях до Європи. Про це сьогодні, 15 жовтня, під час прес-конференції розповів дипломат, заступник міністра закордонних справ Данило Лубківський.

«План Путін полягає у тому, щоб новий український парламент був стихійним і проіснував кілька місяців, щоб підірвати основи нашої державності. Люди обиратимуть прем’єра і Європу. Саме уряд Яценюка зупинив повномасштабну агресію Путіна. І сьогодні йому потрібен вотум довіри, і ключ до цього є в українському парламенті. 26 жовтня українці голосуватимуть не  за керівника ЖЕКу. Наступний український парламент має проголосувати корпус європейського законодавства» – заявив Данило Лубківський.

Кандидат у нардепи, проректор ЛНУ ім. І. Франка Ярослав Гарасим зазначив, що під час зустрічей з виборцями він переконується, що українці довіряють нинішньому уряду.

«Коли я  дав згоду балотуватися від «Народного фронту», я подивився на склад команди, і зрозумів, що з цими людьми можна вести Україну до Європи. Арсеній Яценюк –  найбільш незручний прем’єр для Путіна, який доводить, що Україна має енергетичну незалежність. Уряд Яценюка  – це уряд здебільшого професіоналів, які пройшли певні етапи і мають досвід. А цей досвід – це найбільший капітал» – сказав Ярослав Гарасим.

Архіви