У Винниках зберуться “кабельники-телевізійники” з кількох країн

Завтра у Винниках (готель "Галактика") стартує міжнародний конгрес операторів кабельного телебачення і телеканалів України та Європи. Він триватиме до 28 листопада.

Конгрес присвячений розвитку кабельного телебачення та засобів телекомунікацій в Україні та Європі. У ньому беруть участь представники з Австрії, Великобританії, Росії та Німеччини. Водночас до участі не долучилися місцеві телекомпанії. Організатор конгресу Богдан Фітель зауважив, що "їх конгрес чомусь не зацікавив".

Під час конгресу учасники обговорять стан розвитку кабельного телебачення в Україні, інвестиційні програми, які передбачені для розвитку кабельного телебачення, розширення сфери діяльності операторів за рахунок співпраці з телеканалами (як вітчизняними, так і зарубіжними) й боротьбу з піратством.

Також на конгресі приділять увагу впровадженню сучасних технологій та цифровому телебаченню. Олександр Швець, гендиректор Спілки кабельного телебачення України наголосив, що якість послуг у цій сфері можна надати через впровадження цифрового мовлення. Для цього треба продумати державну програму і забезпечити фінансову підтримку.

Архіви