У Снопківському парку пропонують відкрити міліцейський пункт

На місці недобудованої підстанції у Снопківському парку пропонують відкрити дільничний пункт міліції або реабілітаційний центр. З відповідною пропозицією 18 грудня під час прес-конференції виступив голова молодіжної організації Партії регіонів Львівщини Богдан Хруставчук.

«Вчора я бачив в новинах, як власник компанії «Еко-Дім», який має відношення і до фірми «Ботекс», яка має таку недобудовану підстанцію там, зробив благородний вчинок і відкривав разом з Андрієм Івановичем Садовим дільничний пункт міліції. В мене є пропозиція, щоб на місці, де ці руїни недобудованої підстанції знаходяться, зробити реабілітаційний центр для неповносправних діток – зробити благородний вчинок і показати тим самим, що він дійсно хотів робити там якісь позитивні для громади речі. Або також зробити якийсь дільничний пункт, щоб охороняти територію цього парку», – зазначив Богдан Хруставчук.

Цю ідею підтримала адвокат Галина Янко, яка також виступала проти капітального будівництва у Снопківському парку. При цьому вона наголосила, що має йтися про ремонт підстанції, а не про реконструкцію.

«Я так розумію, що законом не заборонено, щоб було приміщення, яке здатне охороняти парк, дивитися за тим, що робиться у парку, аби не було стихійних смітників, наркоманів, людей асоціальної поведінки… Якщо пан Артемович зробив один меценатський крок, то нічого йому не заважає зробити ще один», – прокоментувала Галина Янко можливість створення на місці підстанції міліцейського пункту.

Окрім того, також присутній на прес-конференції депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк наголосив, щоб для захисту парку треба, аби міськрада максимально оперативно підтвердила його межі. «Треба максимально оперативно підтвердити межі парку, встановити охоронну зону і зробити все належне, щоб ситуація не повторювалася», – зазначив він.

«Якщо би там збудували цю будову, від цього парку нічого б не залишилося… Будувати готелі, житло чи офіси в парку не можна», – додав Володимир Гірняк.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Львівської міської ради 14 грудня на засіданні розглянув і задовольнив протест заступника прокурора Львівської області від 22.11.2012. Протест стосувався рішення виконкому від 26 жовтня цього року «Про розроблення детального плану території забудови на вул. Кримській».

Раніше голова Львівської облорганізації «Молоді регіони» Богдан Хруставчук заявив, що 23 листопада прокуратура Львівщини висунула протест щодо забудови на вул. Кримській (парк «Снопківський»). Відтак, рішення виконкому Львова про відповідні погодження такого будівництва підлягає скасуванню. Натомість у мерії запевняють, що відповідним рішенням виконкому лише погодили межі парку, забудова тут самовільна.

Архіви