У питаннях водопостачання Львів – Гуляй-поле, а його мер – Махно, – ГФЛ

Міська влада Львова, з одного боку, нібито підтримує створення ОСББ і ЖБК, а з іншого – просто давить на них. А «Водоканал» застосовує до них подвійні стандарти. Про це сьогодні, 2 березня, на прес-конференції заявила координатор Громадського форуму Львова, голова правління ЖБК № 152 Любов Качмар.

Вона повідомила, що ОСББ «Рівна» потрапило у список будинків, в яких «Водоканал» мав відключити водопостачання. Але, за словами Качмар, у цьому будинку борг у розмірі 32 тис. грн утворився штучно за той час, поки не було визначено виконавця послуг, тобто не було юридичної особи, яка пред’являла б мешканцям рахунки за водопостачання.

Любов Качмар зазначила, що це є прикладом свідомого втягування мешканців будинку у борги і це є засіб тиску на ОСББ і ЖБК. Вона звернула увагу на те, що до списку будників, в яких «Водоканал» мав відімкнути воду, не потрапило жодного комунального будинку, а тільки ОСББ і ЖБК.

«Це означає, що з комунальними будинками вони працюють по-іншому, тому що виконавцем є їхня структура – ЛКП. І якщо є боржники в комунальних будинках, то вони відключають індивідуально боржника, а не цілі будинки», – зазначила Любов Качмар.

«Тоді постає запитання: що у нас, Львів – Гуляй-поле, а Садовий – Махно, який може перетворити Львів на те, що заманеться?», – додала вона.

Архіви