У польському Красичині розпочалась міжнародна конференція “Європа Карпат”

23 лютого у старовинному замку Красичин, що поблизу Перемишля, розпочалась велика міжнародна конференція, присвячена розвитку Карпатського регіону. 

У ній беруть участь представники 9 країн: Польщі, України, Румунії, Словаччини, Угорщини, Австрії, Швейцарії, Чехії та Сербії, які представлені депутатами національних парламентів, науковцями, представниками органів місцевого самоврядування, журналістами.

Дискусії відбуватимуться у чотирьох секціях. Метою конференції є обговорення активізації співпраці парламентів країн Карпатського регіону, місцевих прикордонних громад, вироблення своєрідної дорожньої карти розвитку цього краю – «Карпатської стратегії». Окремим пунктом конференції є поглиблення інформаційної співпраці між ЗМІ регіону, їх вплив на поглиблення міжлюдських обмінів та взаємне інформування про ситуацію в Карпатах.

Вітаючи учасників конференції заступник голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський зазначив, що останні події в українському парламенті засвідчили про остаточний євроінтеграційний вибір України. І особливу роль у цьому процесі має відігравати Карпатський регіон. Р.Кошулинський зазначив, що ініціюватиме створення у Верховній Раді міжфракційного об’єднання, яке діятиме на користь розвитку Карпат та поглиблення євроінтеграційної співпраці у прикордонні.

У конференції також беруть участь голова українсько-польської міжпарламентської групи Володимир Ар’єв, Надзвичайний та Повноважний посол України у Польщі Маркіян Мальський.

Архіви