У Львові зникла австрійська дорога завширшки 8 метрів і завдовжки 10 кілометрів, – будівельник

Львівську історичну бруківку викрадають системно. Фактично з 2008 до 2014 року у Львові зникло 80 тисяч квадратних метрів бруківки. Про це на прес-конференції повідомив будівельник, генеральний директор ПрАТ "Ірокс" Ігор Микичак.

Він стверджує, що викрадають бруківку під час ремонтних робіт на дорогах міста та під час прокладення колії під безшумний трамвай.
«Тільки плит під безшумний трамвай було покладено 46 тис 703 метри квадратних. Також від Монументу Слави на вулиці Стрийській до автобусного заводу була бруківка, її демонтували, зараз лежить асфальт. Вулиця Кривчицька – була бруківка, демонтували, лежить асфальт. І так у нас не одна вулиця Львова», – каже будівельник.

За його словами, ця бруківка – базальт, базальтовий камінь – найкращий, який тільки може бути. Вартість цієї бруківки 20 мільйонів доларів.
«Цю бруківку клали за бабці Австрії, за Польщі. І можете собі уявити, що дорога, завширшки 8 метрів і завдовжки 10 кілометрів у Львові зникла», – заявив Ігор Микичак.

За його словами, реконструкцію дороги на вулиці Стрийській робили ще за радянської влади, у сімдесятих роках. Тоді скільки бруківки зняли, стільки й поклали. А зараз замість неї кладуть плити та цементний розчин. А базальтову бруківку списують. 
«Списують, ніби вона йде в бій, в пилюку. І ту пилюку вивозять. Пилюкою стає та бруківка, вона б’ється. Так міськрада звітує», – стверджує Ігор Микичак.

Архіви