У Львові заснували премію для журналістів – «Професійний поступ»

З нагоди Дня журналіста у Львівському прес-клубі 6 червня відбулося вручення першої премії для молодих і перспективних журналістів Львівщини – «Професійний поступ».

Премії визначалися для журналістів у 7 номінаціях. Відтак премію в номінації «Політика» здобув Олександр Ковальчук («Вголос»), в номінації «Економіка» – Зоряна Онишкевич («Львівський портал»), в номінації «Аналітика» – Данило Мокрик (ZAXID.NET), в номінації «Культура» – Галина Гузьо («Високий Замок»), в номінації «Спорт» – Віталій Крутяков (телеканал «ЗІК»), в номінації «Соціальна тематика» – Ірина Мартинюк (радіо «Львівська хвиля») і в номінації «Екологія» – Наталія Горбань («Ратуша»).

Ініціаторами вручення премій стали Львівський прес-клуб та народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук.

Як зазначила керівник Львівського прес-клубу Ольга Шостак, вручення таких премій хочуть зробити щорічним, і вже наступного року для визначення переможців у різних номінаціях будуть створюватися спеціальні комісії, а також проводитися опитування серед фахівців.

Своєю чергою Петро Писарчук зазначив, що дехто може сприймати вручення таких премій як піар з його боку чи навіть як спробу «підкупити» журналістів, але насправді йдеться про те, щоб привернути увагу суспільства до журналістики як такої.

Архіви