У Львові вже є 50 магазинів, які взагалі не продають продукції «регіоналів»

Економічний бойкот регіоналів є незворотнім процесом і діятиме поки не буде досягнута його головна мета: деінсталяція у Львові бізнесу людей, причетних до Партії регіонів.

Про це заявив співкоординатор руху «Економічний бойкот регіоналів. Львів» Олег Радик під час ефіру громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу у включенні на тему: «Мета і результати заходів із бойкоту бізнесу регіоналів».

Він зазначив, що бойкот підприємств та організацій, власниками яких є люди, причетні до ПР, завершиться відразу після того, як буде розірваний зв’язок із цією політичною силою. До того часу, «регіонали» на Львівщині, за словами координатора руху, нестимуть фінансові збитки.

«Ми не збираємось мститися, зводити порахунки. Ми хочемо, щоб ці люди офіційно відреклися від Партії регіонів. Вони не повинні казати, що їх хтось до чогось змусив, а мають зробити це добровільно. Ми боремось із Партією регіонів, а не із конкретними людьми», – сказав Олег Радик.

Активіст додав, що у Львові вже з’явилося близько 50 магазинів, які оголосили, що не продаватимуть товари Партії регіонів.

Крім того, рух «Економічний бойкот регіоналів. Львів» має офіційний сайт, де, за словами Олега Радика, написано, як завдати економічних збитків «регіоналам» навіть не встаючи з дивана».

Як писав Вголос, українці, які виступають проти чинної влади та, зокрема проти Партії регіонів, створили додаток для браузера Chrome, який попереджає користувачів мережі, що вони пробують зайти на сайт, що належить членам ПР.
 

Архіви