У Львові транспортні маршрути змонополізовані перевізниками, наближеними до мерії, – Сергатюк

У Львові транспортні маршрути змонополізовані перевізниками, наближеними до мерії. Про це сьогодні, 12 червня, на прес-конференції повідомив заступник керівника Правого сектора Львівщини Віталій Сергатюк.

Насамперед він зазначив, що транспортну схему, яка була раніше, спеціально порізали та порубали. Натомість, за словами Віталія Сергатюка, спеціально провели так звану  маршрутну перестройку: коли за непрозорими і абсолютно незрозумілими тендерними процедурами фірми-перевівзники почали вигравати конкурси не на один-два маршрути, як це було до цього, а на 10-12.

Заступник керівника Правого сектора Львівщини наголосив на тому, що з 25 перевізників у місті залишилося тільки 5 наближених до мерії. Їм, за словами Віталія Сергатюка, віддали всі маршрути, доручили вести контроль за надходженням готівки. Також він зауважив, що фірми-перевізники, які виграли тендери на десятки маршрутів, мають лише 315 автобусів, а на них потрібно близько 840 автобусів.

«Фактично, створені всі передумови для того, щоби занижувати кількість перевізників і постійно підвищувати ціну, не підвищуючи якість, створивши при цьому спеціальну штучну монопольну ситуацію в Львові. Не знаю, куди дивиться Антимонопольний комітет, Комітет захисту прав споживачів…», – зазначив Віталій Сергатюк.

Архіви