У Львові скликають віче на підтримку євроінтеграції

17 листопада у Львові відбудеться віче на підтримку євроінтеграції України. Захід розпочнеться о 14:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Таким чином організатори розпочинають всеукраїнську акцію «Наш дім – Європа!».

Додамо, що сьогодні у Львові представники Конгресу української інтелігенції Львівщини, студентського братства, Народного руху України, а також професор Львівського національного університету ім. Івана Франка Іван Вакарчук та голова ГО «Інститут національної пам’яті» Володимир Парубій проводять прес-конференцію щодо програми дій на випадок зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС і проведення всеукраїнської акції «Наш дім – Європа!».

Додамо, що 13 листопада голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що опозиційні фракції Верховної Ради (УДАР, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», – ред.) ініціюють проведення 24 листопада в Києві національної акції на підтримку євроінтеграції й підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Наприкінці листопада Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі. Одна з умов підписання угоди – звільнення Юлії Тимошенко, яку 11 жовтня 2011 року суд засудив до 7 років позбавлення волі. Решту ж потрібних для євроінтеграції законів народні депутати прийняли.

Архіви