У Львові працевлаштували 9 кримчан

До міського центру зайнятості звернулося 94 людей, які приїхали з Криму. 9 кримчан працевлаштували, 28 – отримали статус безробітного, а – 11 отримують допомогу по безробіттю. Одна людина працює на тимчасових роботах.

Про це 23 травня під час прес-конференції розповів директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний. За його словами, працівники центру брали телефони тих, хто переїхав до міста і пропонували послуги центру.

«Не всі з тих, що до нас звернулися, мали змогу працювати, адже серед тих, хто приїхав було багато мам з кількома дітьми», – зазначив Олег Рісний. За його словами, працевлаштувати кримчан вдалося завдяки позиції працедавців, які прочитавши у ЗМІ інформацію, зверталися до центру зайнятості.

Кримчан працевлаштували соціальним педагогом в коледж, складальником деталей і виробів, робітником з благоустрою, електромонтажником, будівельником, продавцем-консультантом, вихователем, інженером.

Водночас, як додав Олег Рісний, масових звернень з Луганської і Донецької області, немає.

Нагадаємо, наприкінці березня центр зайнятості звернувся до львівських бізнесменів, підприємств, установ та організацій з проханням допомогти працевлаштувати кримчан, які тимчасово переселилися до Львова.

Архіви