У Львові надаватимуть безкоштовну допомогу постраждалим від міліції

З 15 січня у Львові почне працювати громадська приймальня, де безкоштовно допомагатимуть жертвам міліцейського свавілля.

Про це повідомив керівник проекту «Моніторинг дотримання заборони катувань, нелюдського або такого, що принижує людську гідність, поводження працівниками міліції Львівської області», юрист Андрій Гнида під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Андрій Гнида розповів, що приймальня діятиме в рамках проекту «Моніторинг дотримання заборони катувань, нелюдського або такого, що принижує людську гідність, поводження працівниками міліції Львівської області».

«Ми надаватимемо конкретну допомогу людям, які потрапили в недуже хороші ситуації із працівниками міліції. Наша організація бере на себе відповідальність надати допомогу людям, які потерпіли від незаконних затримань чи інших незаконних дій працівників міліції. Це відбуватиметься в межах громадської приймальні. Допомогу надаватимуть фахові адвокати, люди, які мають відповідний статус», – сказав юрист.

Він додав, що приймальня діятиме на вул. Лисенка, 38 у вівторок, середу та четвер із 10 до 16 години. Попередній запис за телефоном (032) 243 94 08.

«Ми не намагаємось замінити державну систему надання вторинної допомоги. Бо адвокатам із цієї системи мають повідомляти про всі без виключення правопорушення. До нас же люди мають самі прийти, розповісти, що в такий-то час із ними щось трапилося і ми лише тоді думатимемо, яким чином їм допомогти. Цілком можливо, що звертатимемось не лише у національні інституції: все залежить від конкретної справи», – зазначив Андрій Гнида.

Архіви